Ukázky práce

Ukázky práce

Ve své práci preferuji tvorbu obsahu. Spíše než čistý copywriting mě zajímá content writing. Ráda předávám čtenářům nové informace a nejrůznější tipy, ráda vytvářím příběhy a články, díky kterým se čtenář dozví něco zajímavého nebo se pobaví.

Píši na nejrůznější témata od lifestylových až po odbornější. Vytvářela jsem texty například o bytovém designu, finančnictví a bankovnictví, zahradničení, vaření, kutilství, chovatelství, cestování, módě, kosmetice, architektuře, mezilidských vztazích, knihách, poradenství různého druhu, o fauně a flóře a mnoho dalších. Novým tématům se nevyhýbám. Pokud bych ale měla pocit, že váš obor je mi už hodně vzdálený, řeknu to na rovinu.

Podívejte se na pár ukázek mé práce.

Letos končí fixace úrokových sazeb řadě klientů, kteří ještě stihli využít období nízkých úroků. Současná situace na hypotečním trhu je však diametrálně odlišná. Klienty především zajímá, jak se zvýšily úroky u hypotečních úvěrů a jestli je možnost alespoň trochu ušetřit.

Představa krásného domu s udržovanou zahradou patří ke snům mnoha z nás. Řadu lidí přivede k bydlení ve vlastním domě rozrůstající se rodina a přání dopřát všem jejím členům dostatek prostoru i soukromí a dětem možnost skotačení na zahrádce. Toužíte i vy po vlastním domě?

Venkovní teploty pomalu stoupají, ale vaše nálada klesá až pod bod mrazu, když si uvědomíte, že po zimě opět nemáte co na sebe? A ve vašem rodinném rozpočtu na nákup trendy oblečení zrovna moc peněz nezbývá? Okouzlit v hezkém oblečení můžete i za málo. Stačí navštívit vhodný second hand.