Potřebujete oživit na jaro váš šatník? Jde to i v second handu

15.03.2022

Venkovní teploty pomalu stoupají, ale vaše nálada klesá až pod bod mrazu, když si uvědomíte, že po zimě opět nemáte co na sebe? A ve vašem rodinném rozpočtu na nákup trendy oblečení zrovna moc peněz nezbývá? Okouzlit v hezkém oblečení můžete i za málo. Stačí navštívit vhodný second hand.

Možná si myslíte, že módní nebo reprezentativní oblečení do práce musíte kupovat jen nové, aby nevypadalo obnošeně. Ale nemusíte se bát ani second handu. Jen je potřeba dobře vybírat. Pokud zvolíte značkový second hand, určitě objevíte módní kousky známých značek bez známek nošení a za neuvěřitelné ceny.

Nové trendy najdete ve značkovém second handu

Už dávno neplatí, že by bylo v obchodech s oblečením z druhé ruky oblečení zastaralé a nemoderní. Naopak. Mnoho značkových second handů pečlivě sleduje módní trendy a vybírá kousky, ve kterých si ostudu rozhodně neuděláte. A co bude in na jaře 2022?

Barva letošního jara

Nosit se budou pastelové barvy, zejména různé odstíny modré a zelené. Absolutním hitem bude letos barva very peri – modrý odstín s podtónem fialové a růžové. Modrofialovou barvu najdeme všude. Pokud byste měla pocit, že vám halenky, kalhoty nebo svetříky ve fialových odstínech nesluší, sáhněte alespoň po fialovém doplňku. V online second handu si můžete v módních odstínech vybrat kabelky, pásky, šátky, šály nebo slušivé barety, které letos také ovládnou přehlídková mola.

Květinové vzory

Výrazným prvkem budou květinové vzory, které k pastelovým barvám skvěle ladí. Držet byste se měla pravidla "jeden kousek a dost". Květinové vzory totiž nesmíme překombinovat. Vhodnou volbou jsou například květované halenky doplněné jednobarevnými kalhotami v ladícím barevném odstínu. Nepřehlédnutelná budete v květinových kalhotách, pozor by si však měly dát ženy se silnějšími stehny. Květinové vzory totiž opticky rozšiřují, takže je mnohdy lépe sáhnout po sukni nebo květinových šatech.

Ležérní kalhoty

Na scénu se opět vrací uvolněné kalhotové střihy. Tato zpráva potěší všechny ženy, protože sluší každému typu postavy. Navíc v teplých dnech poskytují volné kalhoty dostatek pohodlí. Zvolit k nim můžete jak krátké crop topy, tak přiléhavá trička nebo oversized halenky a saka.

Módní kousky si můžete prohlédnout v second handu online

Pokud nestíháte obíhat kamenné second handy nebo vás odpoledne strávené přehrabováním v "sekáči" přímo děsí, máme pro vás řešení. Novou jarní nabídku si můžete prohlédnout ve značkovém second handu online. Jedná se o klasický e-shop s přehledně roztříděnou nabídkou.

Snadno si tak můžete filtrovat nabídku podle barvy, velikosti, značek či ceny. A vysněný nový jarní šatník máte za chvilku doma.