Přepis textu

Máte namluvený text a potřebujete ho převést do písemné podoby? Nechce se vám ale ztrácet čas přepisováním a finální úpravou textu? Svěřte nahrávku mně a máte hotovo.

Co nabízím

Přepis textu nabízím jako doplňkovou službu k mé hlavní činnosti. Nezaměřuji se tedy na přepisy rozsáhlých nahrávek.

Službu využijete, pokud máte například namluvený text do blogu, který chcete publikovat na webu, pokud máte nahranou svou přednášku a potřebujete ji mít i v písemné podobě a v podobných případech.

Namluvený text přepíšu a zároveň upravím do písemné podoby, to znamená:

  • přepíšu text bez pravopisných a gramatických chyb (opravím špatné tvary slov, nespisovné výrazy automaticky opravím na spisovné, u hovorových výrazů se domluvíme, zda je chcete zachovat nebo upravit)
  • text rozdělím na odstavce (přidám nadpisy podle přání)
  • text upravím stylisticky, odstraním tzv. slovní vatu 

Výsledkem bude běžně publikovatelný psaný text.

Kolik za to aneb Ceník

Uvedená cena je orientační a platí pro 1 NS (1 800 znaků) finálního textu.  Konečná cena se bude odvíjet od kvality nahrávky.

Nejsem plátce DPH.

Přepis 1 NS

od 60 Kč

Jak to bude probíhat

Napíšete mi, co potřebujete s nahrávkou udělat, a přiložíte soubor s nahrávkou nebo odkaz na Úschovnu a vše pošlete na e-mail info@cesky-plesky.cz.

Podle zaslaných podkladů vám dám vědět, jestli je přepis možný, dodám předběžnou cenovou kalkulaci (v tomto případě zatím opravdu jen předběžnou, finální cena bude upřesněna až podle množství přepsaných normostran) a možný termín dodání. Pokud vám bude nabídka vyhovovat a potvrdíme si objednávku, dodám vám zálohovou fakturu a pustím se do přepisu. Pracuji v editoru LibreOffice nebo Word (podle vašeho přání).

Po dokončení přepisu vám spolu s textem zašlu upřesněnou konečnou částku podle výsledného počtu normostran a zároveň fakturu. A vy už s textem můžete naložit, jak uznáte za vhodné. :-)

Co nedělám

Nejsem profesionální písařka, tudíž nepřepisuji rozsáhlé nahrávky. Nepřijímám ani nahrávky nekvalitní, nesrozumitelně namluvené nebo nahrávky, kde se překrývají různé hlasy (mluví na nich naráz více lidí).